DON GIOVANNI RICHIE CASH ALEX GAMBINISystem na zakłady bukmacherskie
Moja strategia zakładów, z której korzystam.

Cel tego projektu i powód, dla którego go szukałem to najlepsze statystyki jakie mogłem znaleźć. Podobnie jak w przypadku giełdy, tzw najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest dokładne sprawdzenie wszystkich danych i to właśnie zrobiliśmy. Sprowadziliśmy więc liczby aby stworzyć, niezawodny system. Po wydobyciu wszystkich dostępnych danych z ostatnich 10 lat znaleźliśmy klucz do sukcesu systemu zakładów: Jeśli będziesz dokładnie przestrzegać tego systemu, możesz to zrobić spodziewaj się, że trafisz 90% swoich zakładów. Aby zagwarantować wysoki poziom wygrywający procent systemu. Zmniejszając ryzyko musimy trzymać się systemu dokładnie takiego, jaki został tu przedstawiony. Pamiętaj, aby odnieść sukces w obstawianiu, wymaga dyscypliny i cierpliwość.

W systemie dostępne są 3 zakłady. Zakład A. Twoja normalna kwota zakładu. Przykładowa stawka 100. W systemie Zmniejsz ryzyko polecam używać stawek pomiędzy 3-12% budżetu przeznaczonego na zakłady. Jeśli ty wygrasz ten zakład, nie musisz przechodzić do zakładu B. Twój następny zakład będzie ponownie zakładem A.

Zakład B. Jeśli przegrasz zakład A, następnym zakładem będzie zakład B. Przykładowa stawka 200. Jeśli wygrasz zakład B, Twój następny zakład zostanie przywrócony do zakładu A.

Zakład C. W przypadku niepowodzenia zakładu B, stawiasz zakład C. Przykładowa stawka 400. **Jeśli przegrasz zakład C, uważa się to za stratę dla systemu.

NIGDY nie ma ZAKŁADU D. Nie ma znaczenia, czy wygrasz lub przegrasz zakład C w przypadku następnego zakładu powracasz do swojego pierwotnego zakładu A.

Celem systemu zmniejszania ryzyka jest umożliwienie Ci: zwycięstwa na koniec sezonu. Jeśli postępujesz zgodnie z systemem powyżej, gwarantuję, że zakończysz sezon zwycięsko ponad 90% Twoich zakładów.

Wszystkiego najlepszego,
DON GIOVANNI.


Systemy bukmacherskie pomagają w zarządzaniu pieniędzmi. ale nigdy nie zarobisz jeśli nie będziesz posiadał skutecznych typów. CZASNAWYGRYWANIE.PL